Get Adobe Flash player


Strona internetowa  
inaczej zwana stroną www (world wide web) jest jedną z najtańszych a zarazem jedną z najefektywniejszych form prezentacji oferowanych produktów i usług oraz pozyskiwania nowych klientów. Oferta dostępna jest 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu i widoczna na całym świecie.

Strona www jest kodem niewidocznym i nieczytelnym dla przeciętnego człowieka. Kod ten przeznaczony jest dla przeglądarek internetowych. Przeglądarki (np. Internet Explorer, Mozilla Firefox, Netscape itd) dokonują konwersji tego kodu do czytelnej formy jaką możemy oglądać w postaci strony www na ekranie komputera.
Strony internetowe tworzone są przez specjalistów, a sam proces ich powstawania to projektowanie stron.
W stonie interenetowej liczy się nie tylko ładny wygląd, ale również jej funkcjonalność i przede wszystkim odpowiednia pozycja w internecie. Projektując strony internetowe dbamy o to, aby zostały spełnione powyższe wymogi.

Oferujemy witryny internetowe w kilku opcjach cennik.
Dla Klientów zainteresowanych stworzeniem rozbudowanej i funkcjonalnej strony www lub sklepu internetowego proponujemy rozwiązanie droższe, oparte o bazę danych. Pakiet ten zawiera system zarządzania treścią CMS (CMS - Content Management System), który umożliwia tworzenie nowych i edytowanie istniejących stron serwisu. CMS pozwala przez przeglądarkę internetową wprowadzać zmiany na własnej stronie internetowej bez konieczności znajomości języka HTML.

Natomiast dla klientów którym zależy na umieszczeniu podstawowych informacji o firmie tzw. wizytówki proponujemy tańsze rozwiązania, w których nie ma możliwość administrowania stronami internetowmi. Wówczas zmiany/aktualizacje w witrynie, są wykonywane odpłatnie.