Get Adobe Flash player


Nawet profesjonalnie wykonana strona, z doskonałą zawartością merytoryczną, nie dostarczy dużej ilości klienów jeśli nie będzie widoczna w internecie. Tylko strona dobrze promowana - pozycjonowana przebije się przez tysiące podobnych i będzie widoczna na pierwszych stronach. Jeżeli witryna nie będzie pozycjonowana to nie dotrze do odpowiedniej grupy docelowej i niewielu potencjalnych klientów zobaczy naszą stronę.

Tak więc dobrze wypozycjonowana strona w interenecie = duża ilośc potencjalnych klientów.

Pozycjonowanie polega na szeregu działań zmierzających do wypromowania w internecie strony www.
Działania te zmierzają do wprowadzenia pozycjonowanej strony na jak najwyższe pozycje w wynikach wyszukiwarek internetowych, według wybranych wyrażeń kluczowych -  fraz (słów określających przedmiot działalności firmy, jej produkty lub usługi).

Pierwszym krokiem do skutecznego pozycjonowania jest odpowiednie przygotowanie strony internetowej. Strony optymalizowane sa kątem wybranych wyrażeń kluczowych i wymagań wyszukiwarek. W trakcie tej optymalizacji usuwane są przeszkody utrudniające odnalezienie strony w internecie. Dzięki pozycjonowaniu zwiększy się odwiedzalność strony przez internautów bezpośrednio zainteresowanych konkretnym produktem lub usługą.

Oferowane przez nas pozycjonowanie skupione jest głównie na wyszukiwarce Google, ponieważ to do niej należy ponad 90% udziału w polskim rynku wyszukiwarek.